Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Dlaczego warto mieć agregat prądotwórczy w firmie?
Żeby zapewnić ciągłość pracy w firmie, należałoby się zastanowić nad inwestycją w alternatywne źródło energii elektrycznej, jakim jest agregat prądotwórczy. Z tego poradnika dowiesz się, dlaczego agregat jest pomocny w biznesie, a także na co zwrócić uwagę, wybierając urządzenie.
Czytaj więcej
Jaka jest różnica między kW a kVA?
Moc elektryczna, mierzona w watach i kilowatach, jest kluczowa dla urządzeń takich jak lodówki czy telewizory. Często spotykane są też oznaczenia w kVA, zwłaszcza przy agregatach prądotwórczych. Jakie są różnice między kW a kVA?
Czytaj więcej
Podział i rodzaje agregatów prądotwórczych
Różnorodność agregatów prądotwórczych pozwala na dopasowanie ich do specyficznych potrzeb użytkowników, co obejmuje zarówno moc, rodzaj paliwa, jak i tryb pracy. W zależności od tych czynników, agregaty mogą być klasyfikowane w różne grupy, co ułatwia wybór odpowiedniego rozwiązania dla konkretnego zastosowania.
Czytaj więcej
Dobry agregat prądotwórczy – co go wyróżnia?
Nie istnieje prosta i jednoznaczna definicja dobrego agregatu prądotwórczego, jednak wysoka jakość urządzeń, a także pewne cechy związane z ich eksploatacją oraz spełnianie określonych oczekiwań klienta sprawiają, że jedne urządzenia cieszą się uznaniem na rynku, podczas gdy inne nie.
Czytaj więcej
Na jakie parametry zwracać uwagę przy zakupie agregatu?
Agregaty prądotwórcze są urządzeniami, które dobiera się do indywidualnych potrzeb Klienta. Charakteryzuje je wiele cech, zarówno technicznych, jak i użytkowych, dlatego decydując się na zakup, warto wiedzieć, że jest to pewien proces, a im więcej dowiemy się na temat agregatów przed ich kupnem, tym lepiej określimy nasze oczekiwania.
Czytaj więcej
Jaki agregat prądotwórczy do pieca CO?

Jeśli zdecydujesz się na zakup niewielkiego generatora do domu, wybierz urządzenie, które zasili co najmniej oświetlenie, lodówkę, elektryczną płytę kuchenną, a także piec CO. Dzięki takiemu podejściu, zapewnisz sobie i swojej rodzinie światło, możliwość przygotowania posiłku oraz ciepło w domu, niezależnie od pory dnia czy nocy oraz sytuacji pogodowej na zewnątrz.

Czytaj więcej
Agregat prądotwórczy do domu jednorodzinnego - jaki wybrać?
Agregat prądotwórczy to urządzenie przydatne w każdym domu jednorodzinnym. Z powodzeniem może zabezpieczyć Twój dom przed niespodziewanymi przerwami w dostawie prądu. Zapraszamy do lektury poniższego artykułu, który pomoże Ci zrozumieć, jakie kryteria powinieneś brać pod uwagę, aby dokonać świadomego wyboru i znaleźć agregat, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.
Czytaj więcej
Kalkulator agregatu prądotwórczego
Kalkulator agregatu prądotwórczego to wygodne i intuicyjne narzędzie, które pomaga oszacować moc generatora, jaki jest Ci potrzebny. W zależności od liczby i rodzaju urządzeń, które chcesz zasilić, nasz kalkulator obliczy orientacyjną moc agregatu prądotwórczego. Dzięki temu możesz dobrać odpowiednie rozwiązanie, które zapewni niezawodne zasilanie dla Twoich urządzeń i maszyn. Wystarczy wpisać parametry swoich urządzeń, a nasz kalkulator zrobi resztę za Ciebie
Czytaj więcej
pixel