Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Serwis agregatów prądotwórczych i generatorów

Serwis i konserwacja agregatu prądotwórczego

Serwisowanie i naprawa agregatów prądotwórczychKonserwacja zapobiegawcza agregatów prądotwórczych z silnikami wysokoprężnymi odgrywa kluczową rolę w maksymalizacji niezawodności rozruchu oraz poprawnej pracy. Posiadamy własne zaplecze serwisowe oraz zespół z długoletnim doświadczeniem w zakresie czynności serwisowych w agregatach prądotwórczych mocy od 6kW do 250kW. Poniżej przedstawiamy kilka obszarów o które zadbamy podczas serwisu Twojego agregatu prądotwórczego.

  1. Układ wydechowy

  2. Układ paliwowy

  3. Instalacja elektryczna prądu stałego (DC)

  4. System sterowania

  5. Silnik

 

Telefon alarmowy / zgłoszenie serwisu 24/5

Wiemy że awarie zdarzają się również w nocy np. podczas pracy firmy produkcyjnej, wówczas pozostajemy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny 5 dni w tygodniu.(+48 43 307 00 00 wew. 4 lub e-mail: serwis@proton-polska.pl). Czekamy na kontakt!

Dlaczego serwis agregatów jest dla nas tak ważny?

Aby mieć pewność, że przenośny agregat prądotwórczy spełni swoją funkcję, warto postawić na jego odpowiedni serwis. Profesjonalna konserwacja minimalizuje również potrzebę napraw i obniża koszty cyklu życia urządzeń. Dzięki pełnym dostępie do części zamiennych w naszej firmie, przestrzeganiu ogólnie uznanych procedur konserwacji silników wysokoprężnych, użytkownicy naszych agregatów mogą mieć pewność, że ich agregaty prądotwórcze stanowiące podstawowe lub zasilanie awaryjne zostaną uruchomione i będą działać w razie potrzeby. Podczas produkcji agregatów kładziemy bardzo duży nacisk na zwiększoną ilość testów diagnostycznych celem redukcji ryzyka wystąpienia usterki do minimum. Jeśli jednak doszłoby do niej, oferujemy Państwu naprawę agregatów prądotwórczych.

Naprawa agregatów prądotwórczych? Zadbaj o prewencję i postaw na sprawdzony serwis!

pixel