Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Agregaty prądotwórcze

( ilość produktów: 39 )

Poszukujesz urządzeń zdolnych do wytworzenia niezbędnej ilości energii dla Twojego domu lub firmy? A może jesteś zainteresowany agregatami prądotwórczymi najwyższej klasy, które są w stanie dostarczyć energię wszędzie tam, gdzie brak prądu oznacza duże koszty dla firmy lub dyskomfort dla całej rodziny? Nasze agregaty prądotwórcze są idealne do zasilania rezerwowego/awaryjnego na wypadek przerwy w dostawie prądu lub podstawowego, umożliwiając stały dostęp do prądu. Sprawdź naszą ofertę agregatów prądotwórczych!

Agregaty prądotwórcze Proton - skuteczne urządzenia do domu i firmy!

Posiadamy najwyższej jakości agregaty prądotwórcze, które są w stanie zapewnić Ci sprawdzoną niezależność energetyczną. W ofercie posiadamy agregat na olej napędowy, generatory posiadające długi czas pracy, moc czy odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb typ silnika oraz niezbędne funkcje. Postaw na profesjonalną obsługę, niezawodność i bezpieczeństwo - wybierz markę Proton.

Rodzaje agregatów prądotwórczych

Agregaty można podzielić na wiele kategorii. Rozróżniamy je przede wszystkim poprzez:

 • - Moc agregatu – liczona jest w kW (kilowatach),
 • Agregaty stacjonarne - charakteryzują się wysoką wydajnością i są przeznaczone do zasilania urządzeń działających w trudnych, przemysłowych warunkach. Te agregaty są zwykle większe i nie są przeznaczone do częstego przemieszczania.
 • Agregaty przenośne - są to kompaktowe, mobilne urządzenia, które oferują większą elastyczność w użyciu. Ich główną zaletą jest mobilność, dzięki czemu idealnie nadają się do zastosowań tam, gdzie potrzebna jest przenośność, jak na przykład w kempingu czy na małych budowach.
 • - Generowane napięcie – 230 V - agregaty jednofazowe, 400 V - agregaty trójfazowe lub oba jednocześnie (dual),
 • - Typ zabudowy – otwarte oraz zabudowane.

W zależności od Twoich potrzeb nasi doradcy służą pomocą. Szukasz urządzenia do firmy? A może jako zasilanie awaryjne w domu? W ofercie Proton znajdziesz urządzenie na miarę Twoich potrzeb.

Dlaczego warto wybrać nasze generatory prądu?

Jako producent i serwisant, nie tylko tworzymy, ale również dbamy o nasze produkty, co gwarantuje ich niezawodność i długowieczność. Wykorzystujemy wysokiej jakości podzespoły od liderów rynku, nie skupiając się na kosztach, ale na jakości.

Generatory prądu dostępne w naszej ofercie to efektywne rozwiązania do produkcji energii elektrycznej. Dysponujemy urządzeniami, które generują prąd o napięciu 230V – doskonałym dla domów, działek, domków letniskowych jak na przykład Proton Oasis 1 Diesel. Posiadamy również urządzenia zdolne do produkcji prądu trójfazowego AVR 400V, zapewniające automatyczną stabilizację napięcia, takie jak model Proton 3 Plus Diesel. Zaletą tego urządzenia jest możliwość zasilania odbiorników jednofazowych, jak i trójfazowych.

Nasze produkty oferują awaryjny rozruch i są zasilane olejem napędowym. Ten konkretny rodzaj paliwa zapewnia wydajność i niezawodność. Dodatkowo, silniki naszych agregatów generują różne wartości mocy. Dzięki temu masz pełną swobodę wyboru, aby znaleźć agregat prądotwórczy idealnie odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

Cechuje nas ogromny wybór agregatów prądotwórczych

Jesteśmy doświadczonym producentem agregatów prądotwórczych działającym na rynku od 2007 roku.
Mamy dostępne między innymi:

 • - Wysokiej klasy agregaty prądotwórcze zasilane olejem napędowym, ze znakomitymi parametrami prądowo-napięciowymi.
 • - Sprzęt mający różną pojemność silnika i potrzebujący ilość paliwa dostosowaną do mocy i pracy.
 • - Wszystkie oferowane przez nas agregaty prądotwórcze mają szeroką gwarancję od awarii i zabezpieczenia przed spadkiem napięcia czy wyciekami oleju.
 • - Wsparcie naszej doświadczonej ekipy serwisowej, dostępnej 5 dni w tygodniu przez 24 godziny.
 • - Agregaty prądotwórcze do zastosowania na działkach, w warsztatach, domkach letniskowych czy ogrodach, jak też na placach budowy.
 • - Modele wyposażone w zabudowy, zapewniające niższy poziom hałasu - ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku agregatów, które mają Ci służyć w domu lub w trakcie letniego wypoczynku.
 • - Dostępne zarówno przenośne agregaty, jak i stacjonarne, idealnie dostosowane do różnych scenariuszy - m.in. jako awaryjne zasilanie dla domów i działek, po większe obiekty i eventy.

Znajdziesz u nas agregaty prądotwórcze, które mocą, wszechstronnością i działaniem zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta!

Prądotwórcze agregaty - przerwy w dostawie energii elektrycznej nie będą już problemem

Wszelkie oferowane agregaty prądotwórcze, które znajdziesz w naszej ofercie cechuje przede wszystkim możliwość pracy bez przerwy w trudnych warunkach, chroniąc warsztat, dom czy inne obiekty przed utratą zasilania niezbędnych urządzeń. Używając naszego agregatu wszelkie awarii sieci nie będą wielkim problemem.

Pamiętaj, że sam możesz wybrać napięcie, które będzie generował Twój nowy agregat prądotwórczy. Wybierz generator, którego cena, jakość, moc energii elektrycznej czy specyfikacja silnika będzie odpowiadała Twoim wymaganiom. Pamiętaj, że mamy różne modele agregatów, ale również akcesoria takie jak filtry, tłumiki itd.

Dla każdego klienta przewidujemy różny rodzaj dostawy produktu, a nasze usługi obejmują również instalację agregatów, pokaz działania sprzętu czy inne wsparcie techniczne nowego urządzenia! Chcemy, aby zakupiony przez Ciebie agregat prądotwórczy służył Ci długo i sprawnie!

pixel