Kim jesteśmy?

W XXI wieku przerwa w dostawie prądu oznacza duże utrudnienia – brak światła, ciepłej wody, możliwości korzystania z najważniejszych sprzętów. Niesie ze sobą także zagrożenie. Utrata ważnych danych, zastój w pracy i produkcji, a z nim ciężkie straty finansowe – to ryzyko, na które współczesny przedsiębiorca, zarządca obiektu czy właściciel domu nie mogą sobie pozwolić. Na szczęście istnieje rozwiązanie – dobry agregat prądotwórczy. Niezawodne wsparcie zabezpieczeń energetycznych, które dostarczamy. Proton Polska już od 15 lat pomaga w sytuacjach kryzysowych, chroniąc tysiące domów i przedsiębiorstw przed brakiem prądu.

Nasza historia

Na terenie Sieradza i okolic zdarzały się częste i dokuczliwe wyłączenia prądu. Jego mieszkańcy i właściciele gospodarstw rolnych doświadczali ogromnych strat. To właśnie chęć pomagania swojemu otoczeniu stała się naszą misją. Na jej silnym fundamencie powstała równie silna marka agregatów prądotwórczych – Proton Polska. Ponad 15 lat doświadczenia pozwoliło nam stworzyć fachowe zaplecze serwisowe oraz produkt jakości światowych liderów. Zaczęliśmy od małej miejscowości, teraz obsługujemy naszych Partnerów z całej Polski, a dodatkowo także z Czech, Ukrainy, Anglii i Niemiec.

Agregaty prądotwórcze Proton

Agregaty przenośne i stacjonarne, jednofazowe oraz trójfazowe, o szerokim zakresie mocy od 7.7 kVA aż do 150 kVA – ściśle wyspecjalizowana oferta to nasza odpowiedź na potrzeby zróżnicowanego rynku. Znajdziesz u nas bezpieczne i wydajne agregaty, o wyjątkowo niskich kosztach eksploatacji, z długowiecznym silnikiem. Z porządnym 100% miedzianym uzwojeniem, które zapewnia wytrzymałość i o wiele dłuższą żywotność. Solidnie wykonane z części pierwszej klasy, bo żadna inna nas nie interesuje. A przede wszystkim… z wiarygodnymi parametrami, które faktycznie odwzorowują to, ile możesz zyskać z agregatem Proton przez długie lata użytkowania.

 

"Nasze generatory trafiły już do tysięcy zadowolonych z ich pracy i jakości użytkowników"

Opinie naszych klientów znajdziesz tutaj (kliknij aby przeczytać)

 

Bezpieczeństwo

Kompetencja, doświadczenie, cały szereg pozytywnych opinii – nie tylko te cechy przemawiają za sprawnością i solidnością naszych generatorów prądu. Przede wszystkim poświadczają je niezależne badania i pomyślne wyniki specjalistycznych testów. Wszystkie agregaty prądotwórcze marki Proton mają przyznany certyfikat CE, który spełnia rygorystyczne normy europejskie. Posiadają również certyfikat EPA określający wysokie standardy dla wymagającego rynku Ameryki Północnej. Nasz zaawansowany system produkcji odpowiada światowym standardom, opierając się na międzynarodowej normie ISO9001 oraz TS16949. Przykładamy wagę do najdrobniejszych szczegółów – każdy agregat Proton powstaje w myśl nowoczesnej koncepcji zarządzania jakością „zero defect”, która gwarantuje tak doskonałe wyniki i wysokie parametry. Dzięki tym wszystkim działaniom jesteśmy pewni jakości naszych agregatów prądotwórczych i wiemy, że możemy zaoferować jedne z najsolidniejszych maszyn na rynku.

Proton Polska w roli producenta, dostawcy, doradcy

Wyprodukowanie dobrego generatora prądu i regulatora napięcia do agregatu wymaga ogromu fachowej wiedzy, najnowocześniejszych rozwiązań i… nieustępliwości. Pracujemy tylko z bezkompromisowo wyselekcjonowanymi dostawcami części. Nie interesuje nas po prostu dobra jakość. Jakość musi być najwyższa, aby najwyższy był komfort i zadowolenie naszych Klientów. Pamiętamy także zawsze o jednym, ważnym czynniku – właściwym doborze generatora prądu do Twoich potrzeb. Ty nie musisz znać się na wszystkich parametrach i skomplikowanych zależnościach. To my jako eksperci, dzięki doświadczeniu potrafimy dopasować idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje zabezpieczenia ciągłości dostawy energii.

Agregaty prądotwórcze Proton do zadań specjalnych

Dlaczego użytkownicy uważają nasze agregaty za jedne z najlepszych? Bo świetnie radzą sobie na co dzień i… w ekstremalnych warunkach. Cieszy nas, że agregaty prądotwórcze Proton zdobyły zaufanie i uznanie Politechniki Łódzkiej. Jako awaryjne zasilanie podczas bicia rekordu w przemierzaniu Afryki samochodem na prąd wywiązały się znakomicie. Doskonale sprawdzają się również w ciężkich warunkach na Stacji Polarnej im. Stanisława Baranowskiego na Spitsbergenie w Norwegii. To dla nas ogromny zaszczyt, że tak niezawodnie wspierają prace badawcze nad zmianami klimatycznymi, które prowadzi Uniwersytet Wrocławski.

Zapraszamy do współpracy

Markę Proton tworzą nie tylko wytrzymałe maszyny, takie jak przenośny agregat prądotwórczy. To także zespół związanych ze sobą pracą i pasją ludzi, dla których chęć niesienia pomocy okazała się najważniejszą misją. Nie szukamy po prostu klientów. Szukamy Partnerów do współpracy, która zawsze opiera się na rzetelnej obsłudze i wzajemnym szacunku.

 

Opinie na temat firmy Proton Polska - Agregaty prądotwórcze, jej produktów oraz usług znajdziesz na zewnętrznej (zaufanej platformie Google) klikając w zdjęcie poniżej:

 

Opinie o firmie proton polska agregaty prądotwórcze w sieradzu

 

 

 

 

"Proton Polska to nie tylko producent – to partner, na którym możesz polegać. Teraz i przez wszystkie następne lata"

 

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej pomocy przy wyborze idealnego agregatu prądotwórczego.

Właściciel

Proton Polska Wsparcie Zabezpieczeń Energetycznych

pixel