Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Agregaty prądotwórcze trójfazowe

( ilość produktów: 4 )

Agregaty prądotwórcze trójfazowe zasilają odbiorniki elektryczne wymagające napięcia 400V tzw. na siłę. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości przyłączenia do sieci elektroenergetycznej, a istnieje konieczność zasilenia prądem urządzeń trójfazowych lub trójfazowych instalacji elektrycznych. Mogą również stanowić awaryjne źródło energii elektrycznej na obszarach, na których często występują przerwy w dostawach prądu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Proton Polska, w którym mogą Państwo znaleźć sprawdzone i doceniane przez klientów agregaty trójfazowe.

Czym charakteryzują się agregaty Proton trójfazowe?

Agregaty prądotwórcze trójfazowe Proton to urządzenia cechujące się bardzo niską awaryjnością, wydajnością i trwałością, co czyni je idealnym wyborem dla osób i firm poszukujących solidnego źródła energii. Większość agregatów Proton to urządzenia zdolne do zasilania odbiorów zarówno jednofazowych, jak i trójfazowych. Możliwość pracy na napięciu 230V i 400V, znacznie zwiększa zakres zastosowań agregatów, a także zapewnia większą elastyczność w doborze urządzeń. 

Wszystkie agregaty trójfazowe Proton wyposażone zostały w silniki wysokoprężne i zasilane są olejem napędowym. W szerokiej ofercie znajdują się zarówno urządzenia stacjonarne, jak i agregaty przenośne. W naszej ofercie znajdą Państwo agregaty, które są w stanie dostarczyć stabilny prąd do zasilania zarówno małych jak i dużych urządzeń, nawet w trudnych warunkach. 

Pamiętaj, że kupując agregat marki Proton, otrzymujesz nie tylko wysokiej jakości urządzenie, ale także wsparcie naszej firmy, która oferuje kompleksową obsługę po sprzedaży, w profesjonalne wsparcie techniczne.

Agregaty Proton serii ZPP

Seria ZPP obejmuje agregaty prądotwórcze przemysłowe o zróżnicowanej mocy od zakresu 20 – 24 kW do zakresu 100 - 300 kW. Większość dostępnych modeli występuje w opcji z samoczynnym załączaniem rezerwy (SZR) oraz bez SZR. Każdy z wariantów wyposażony został w wysokiej jakości prądnicę, akumulatory, grzałki, gniazda, zabezpieczenie przeciw-przeciążeniowe, zabezpieczenie różnicowo-prądowe, regulator napięcia AVR, duży zbiornik paliwa oraz niezawodny silnik i wyciszoną, wodoszczelną obudowę, która umożliwia urządzeniom cichą pracę na zewnątrz budynków, bez konieczności zadaszenia.

Warto podkreślić, że seria ZPP została wyposażona w intuicyjny panel sterujący, który pozwala na łatwą obsługę przez użytkownika. Dbając o komfort Klienta, firma Proton zapewnia szereg udogodnień, które inni producenci często oferują jako opcje płatne dodatkowo. Są to m.in. grzałka umożliwiająca pracę agregatu w ujemnych temperaturach, akumulatory, możliwość przeszkolenia z obsługi w miejscu dostawy, indywidualna konfiguracja parametrów, czy dostawa agregatu gotowego do pracy, zalanego płynami eksploatacyjnymi (olejem silnikowym, płynem chłodniczym).

Agregaty mobilne Proton

Agregaty mobilne to seria Proton Plus, Oasis oraz 12000. Modele trójfazowe są oznaczone cyfrą 3, które zapewniają napięcie trójfazowe z pełną mocą, natomiast w przypadku gniazda jednofazowego (230 V), moc ogranicza się do 1/3 wielkości. Z kolei wersje oznaczone liczbą 360 wyposażono w funkcję Dual, która pozwala na osiągnięcie aż 80% mocy agregatu na gnieździe 230 V. Z tego też powodu, agregaty prądotwórcze Dual uznawane są jako uniwersalne.

Gdzie stosuje się trójfazowe agregaty prądotwórcze?

Agregaty prądotwórcze trójfazowe marki Proton znajdują zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki, zapewniając ciągłość zasilania i bezpieczeństwo energetyczne.

Nasze agregaty są powszechnie stosowane w takich sektorach jak:

  • HoreCa - restauracje, domy weselne, hotele, piekarnie, cukiernie;

  • Rolnictwo - małe i średnie gospodarstwa rolne, fermy drobiu, pola uprawne;

  • Przemysł i budownictwo - np. średnie i małe przedsiębiorstwa, firmy prywatne;

  • Biznes - hale magazynowe, zakłady mechaniczne, serwerownie;

  • Instytucje państwowe -  urzędy gmin, straż pożarna, uniwersytety, szkoły;

  • Handel - sklepy spożywcze, obiekty wielkopowierzchniowe;

  • Eventy i wydarzenia  - pokazy plenerowe, koncerty, wesołe miasteczka

Firmy, osoby prywatne oraz instytucje, które korzystają z agregatów marki Proton cenią je za niezawodność, efektywność i zdolność do dostarczania dużej mocy. Warto podkreślić, że wymienione zastosowania to tylko przykład i część możliwości ich wykorzystania. Uniwersalność naszych agregatów sprawia, że zastosowań jest znacznie więcej, co czyni je niezastąpionym elementem w wielu obszarach biznesu.

pixel