Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Producenci

Opis obrazka

Basler Electric jest prywatną korporacją z centralą na całym świecie w stanie Highland w stanie Illinois i oferuje wysokiej jakości usługi inżynieryjne i instalacyjne w zakresie wytwarzania, dystrybucji energii elektrycznej i kontroli rynków. Globalna obecność firmy Basler pomaga identyfikować potrzeby poszczególnych rynków i zastosowań na całym świecie oraz dostarczać wysokiej jakości produkty i usługi spełniające wymagania konsumentów.

Opis obrazka

Od ponad 90 lat Caterpillar Inc. czyni stały postęp i wprowadza pozytywne zmiany na wszystkich kontynentach. Klienci zwracają się do Caterpillar, aby pomóc im w rozbudowie infrastruktury, energii i zasobów naturalnych. Caterpillar to wiodący na świecie producent sprzętu budowlanego i górniczego, silników wysokoprężnych i silników na gaz ziemny oraz przemysłowych turbin gazowych, a także lokomotyw spalinowo-elektrycznych. Spółka prowadzi działalność głównie w trzech głównych segmentach - Budownictwie, Sektorze Zasobów oraz Energetyce i Transportu.

Opis obrazka

1946 - kiedy to najczęstszym środkiem transportu był rower. Soichiro Honda natrafiając na silniki generatorów dawnej armii cesarskiej do zasilania radiotelefonów bezprzewodowych, opracował koncepcję wykorzystania tych silników jako mocy pomocniczej dla rowerów. Modyfikując około 500 silników, Honda produkowała i sprzedawała rowery z silnikami pomocniczymi. Nowy rower był natychmiastowym hitem, z zamówieniami przychodzącymi i wyczerpywaniem zapasów, więc Honda zdecydowała się na rozwój i oryginalny silnik. W 1947 r. silnik A-Type, zaszczepiony po raz pierwszy nazwą Hondy, został ukończony.

Opis obrazka

Firma Cummins Generator Technologies, założona w 1904 roku, produkuje alternatory pod renomowanymi markami STAMFORD i AvK, wyznaczającymi standardy branżowe, w zakresie od 7,5 do 11,200 kVA, odpowiednie dla wszystkich konfiguracji zestawów generatorów. Chociaż produkty Stamford są wykorzystywane w różnych zastosowaniach to Cummins Generator Technologies jest sztandarowym produktem firmy Stamford.

Opis obrazka

KIPOR, jako międzynarodowa firma, która integruje badania i rozwój, produkcję, marketing silników i produktów energetycznych, jest zaangażowana w dostarczanie klientom innowacyjnych i wysokowydajnych rozwiązań energetycznych. Jako jedyny producent kompletnego systemu energetycznego, KIPOR posiada unikalną przewagę w produkcji silnika, mocy bez zakłóceń, szafy sterowniczej i automatycznego przełącznika transferowego. Wszystkie komponenty pochodzą tylko od jednego producenta i są zaprojektowane z myślą o współpracy i bezproblemowej eksploatacji, dzięki czemu KIPOR może zapewnić swoim klientom wydajne, ekonomiczne i bezproblemowe rozwiązania.

Opis obrazka

Kohler produkuje również szeroką gamę małych silników przemysłowych. Tradycyjnie firma tradycyjnie produkowała silniki benzynowe, jednak po zakupie włoskiej firmy Lombardini rozszerzyła swoją ofertę i obecnie oferuje silniki wysokoprężne o mocy do 134 KM. Silniki Kohlera napędzają szereg urządzeń, od pomp wodnych po pojazdy terenowe. Kohler produkuje generatory o różnej wielkości. Firma Kohler jako pierwsza od 1920 roku oferowała generatory rezerwowe na potrzeby budownictwa mieszkaniowego.

Opis obrazka

Kutai Electronics założona w 1977 roku. Firma specjalizuje się projektowaniem i produkcją części zamiennych do agregatów prądotwórczych. Kutai produkuje wszelkiego rodzaju generatory z automatycznym regulatorem napięcia, automatycznym przełącznikiem transferowym, automatyczną ładowarką akumulatorów, sterownikiem agregatu prądotwórczego i automatyczną awarią sieci, zdalnym monitorowaniem, sterowaniem, elektronicznym sterownikiem zarządzającym. Wszystkie produkty Kutai są w 100% produkowane na terenie Tajwanu.

Opis obrazka

Od ponad 100 lat Leroy-Somer jest obecny wszędzie tam, gdzie ludzie są potrzebni do produkcji energii elektrycznej i jej przesyłu. Dzięki temu bogatemu doświadczeniu inżynierowie i technicy Leroy-Somer są w stanie zaoferować Ci niezawodne, innowacyjne rozwiązania dla szerokiego zakresu zastosowań we wszystkich gałęziach przemysłu. Zdecentralizowane biura projektowe firmy Leroy-Somer umożliwiają Leroy-Somer zrozumienie biznesu już na początkowym etapie projektowania produktu.

Opis obrazka

Linz Electric, specjalizująca się w produkcji alternatorów i spawaczy rotacyjnych, jest obecnie głównym graczem w sektorze energetycznym we Włoszech. Kreatywność i wiedza projektantów oraz wysoce zautomatyzowane linie produkcyjne pozwoliły na rozwój konkurencyjnych i wygrywających produktów oraz zapewnienie wysokiej jakości usług. Wszystkie produkty Linz są projektowane i produkowane w naszych fabrykach we Włoszech, z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii i materiałów wysokiej jakości. Niezawodność Linz Electric przekłada się na doskonałe osiągi elektryczne, kompaktowość i wytrzymałość mechaniczną, szeroki zakres wykonań oraz ekskluzywną konstrukcję.

Opis obrazka

Marka Marathon sięga do swojej historii aż do 1913 roku, kiedy to grupa lokalnych biznesmenów założyła firmę w małej społeczności Wausau w Wisconsin. Pierwszym produktem Marathon był innowacyjny, jednofazowy silnik pralki 115VAC o mocy 1/4 KM. Obecnie projektujemy i budujemy silniki o mocy od 1/4 do ponad 5000 KM z napięciem od 120VAC do 13,8kV. Silniki Marathon NEMA i IEC są stosowane na całym świecie zarówno w zastosowaniach komercyjnych, jak i przemysłowych.

Opis obrazka

Historia Marelli Motori to opowieść o pasji i innowacyjności, ale także historia przynależności. Dla założyciela i jego następców, ta firma jest czymś więcej niż tylko biznesem; to rodzina. Marelli Motori produkuje silniki elektryczne i generatory do wszystkich zastosowań morskich, w których wymagane jest zasilanie.

Opis obrazka

Firma Mecc Alte rozwija swoje elementy mechaniczne w oparciu o solidną konstrukcję i wykorzystuje dedykowane oprogramowanie projektowe dla części elektronicznych. Każdy model alternatora jest projektowany w oparciu o symulacje analiz elementów skończonych. Każdy zakład produkcyjny koncentruje się na produkcji światowej klasy alternatorów z kompletną produkcją produktów Mecc Alte SPA.

Opis obrazka

Zaangażowanie w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań i niezrównanego wsparcia klienta produktów Robin pozostaje spójne od czasów, gdy firma sprzedawała produkty pod nazwą Wisconsin Robin, do dziś, kiedy Subaru Industrial Power Products jest liderem w branży. Subaru produkuje rocznie ponad milion silników do zastosowań w przemyśle, budownictwie, rolnictwie i rekreacji, a nasza pozycja lidera w branży jest ugruntowana.

Opis obrazka

Siemens & Halske został założony 12 października 1847 roku przez Wernera von Siemensa i Johanna Georga Halskego. Główne branże firmy to Przemysł, Energia, Zdrowie (Siemens Healthineers) oraz Infrastruktura i Miasta, branże te stanowią główną działalność firmy Siemens. Siemens oferuje szeroką gamę produktów i usług związanych z elektrycznością i elektroniką.

Opis obrazka

Rynek uznaje SVE sztandarowego dostawcę produkcji energii na potrzeby własne. Od momentu powstania SVE w 1982 r. firma oferuje na rynku międzynarodowym innowacje, wiedzę oraz gwarantowane produkty i usługi, co jest motorem rozwoju rozwiązań, które ewoluują w kierunku zaspokajania nowych potrzeb. SVE uważa innowacje za kluczowy element swojej działalności i inwestuje co najmniej 12% swoich rocznych przychodów w badania i rozwój.

pixel