Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Agregaty prądotwórcze Dual (uniwersalne)

( ilość produktów: 5 )

Agregaty prądotwórcze są niezawodnym źródłem energii elektrycznej. Wykorzystuje się je w różnych branżach przemysłu i dziedzinach życia. Agregaty dual to grupa maszyn o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Z ich pomocą można podłączyć odbiorniki wymagające prądu jednofazowego i trójfazowego. Świetnie sprawdzają się jako generatory do zasilania awaryjnego, a także niezależne źródło prądu ekip serwisowych i budowlanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Niezależność energetyczna dzięki agregatom Dual Proton

Czy zależy Ci na niezależności energetycznej i stabilnym zasilaniu w prąd? Agregaty Dual Proton są idealnym rozwiązaniem, które pozwolą Ci zapewnić ciągłość zasilania, niezależnie od warunków. Zostały zaprojektowane, aby dostarczać prąd trójfazowy lub jednofazowy w zależności od Twoich potrzeb, co czyni je uniwersalnym rozwiązaniem dla wielu zastosowań. Wykorzystanie silników spalinowych najwyższej jakości gwarantuje długotrwałą pracę urządzeń.

Za pomocą przełącznika można zmienić ustawienia i generować energię o napięciu 230V. Ten rodzaj prądu służy do zasilania większości ręcznych elektronarzędzi, akcesoriów oświetleniowych, a także sprzętów RTV i AGD. Taka funkcja umożliwia zasilanie różnych typów odbiorników za pomocą jednego generatora. Uruchamiając agregat, można podpiąć do niego betoniarkę, i jednocześnie ładować telefon, ale najważniejsze jest to, że charakterystyczną cechą agregatów Dual Proton jest możliwość uzyskania do 80% mocy nominalnej urządzenia na gnieździe jednofazowym. To znacznie przewyższa możliwości większości produktów dostępnych na rynku. Można zatem podpinać do agregatu sprzęt o znacznej mocy, a nawet dodatkowe gniazda rozdzielające. Z tego też powodu, agregaty Dual są uniwersalne, ponieważ łączą możliwości agregatów jednofazowych, jak i agregatów trójfazowych.

Uniwersalne zastosowanie agregatów dual 

Agregaty Dual Proton są zaliczane do urządzeń o najbardziej uniwersalnym zastosowaniu. Dzięki technologii Dual Power użytkownik może wykorzystywać je do zasilania niemal dowolnego typu maszyn z silnikiem elektrycznym. W sklepie Proton Polska znajdują się urządzenia tego typu w formie konstrukcji mobilnych i stacjonarnych. To dodatkowo zwiększa możliwości zastosowania i komfort korzystania z nich.

Generatory z funkcją Dual szczególnie chętnie wybierane są przez użytkowników dysponujących wieloma sprzętami elektrycznym o różnym napięciu (V). Możliwość przełączenia prądu w źródle zasilania pozwala na dopasowanie elektronarzędzi do charakteru pracy. Nie występuje ograniczenie w postaci rodzaju prądu. Funkcjonalność maszyn przydaje się przy pracach budowlanych i leśnych, gdzie stosowane są różne typy urządzeń. Powszechnie agregaty Proton z funkcją Dual trafiają jako wyposażenie ekip budowlanych i serwisowych działających w terenie, natomiast ich zastosowanie jest znacznie szersze. 

Agregaty dual Proton - gotowe do działania

W sklepie Proton-Polska.pl oferujemy agregaty Dual gotowe do pracy. Natychmiast po dostarczeniu sprzętu możesz uruchomić go i generować prąd elektryczny. Nie jest potrzebne prowadzenie żadnych prac przygotowawczych i wstępnych montaży. Agregaty są zalane olejem, wyregulowane i przygotowane do uruchomienia.  Do pracy nie są potrzebne dodatkowe części i akcesoria, które trzeba kupić w innych sklepach. To znacznie przyspiesza użycie sprzętu, co jest istotne zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych.

Do każdego agregatu dołączona jest intuicyjna i przejrzysta instrukcja obsługi w języku polskim. Po napełnieniu zbiornika paliwem można natychmiast uruchomić maszynę. Wybierając agregaty stacjonarne dostarczane transportem własnym, można skorzystać z prezentacji sprzętu. Nasz pracownik dokonuje wstępnego uruchomienia maszyny i podstawowego szkolenia w zakresie obsługi. 

Agregaty Proton - solidne źródło energii

Agregaty Dual Proton to urządzenia, które zdobyły uznanie tysięcy klientów dzięki swojej solidności i niezawodności, nawet podczas pracy w najtrudniejszych warunkach. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości komponenty pochodzące od zaufanych i sprawdzonych dostawców. To sprawia, że maszyny są bardzo wytrzymałe, nawet pracując w trudnych warunkach. Poziom ich awaryjności jest bardzo niski, co doceniają nasi klienci, dlatego świetnie sprawdzają się nawet przy intensywnej eksploatacji. Dla naszych klientów zapewniamy łatwy dostęp do części zamiennych, które można zamówić bezpośrednio u nas.

Oferujemy agregaty Dual wyposażone wyłącznie w silniki diesla. Paliwo jest ogólnodostępne i nie będzie problemu z utrzymaniem zaopatrzenia. Agregaty prądotwórcze z silnikiem Diesla są bardzo oszczędne, co jest widoczne szczególnie przy długotrwałej pracy. W porównaniu do większości silników benzynowych, zastosowanych w agregatach, spalanie może być na poziomie nawet trzykrotnie niższym, co bardzo często prowadzi do zwrotu kosztów samego zakupu agregatu Proton już w parę miesięcy.

W sklepie Proton-Polska.pl można zamówić nie tylko agregaty różniące się konstrukcją, ale także mocą. Nasze urządzenia mają moc nominalną w zakresie od 6 kW do 300 kW. Ułatwi to wybór sprzętu odpowiadającego zapotrzebowaniu maszyn budowlanych i całych systemów. Pozwoli też ograniczyć koszty związane z zakupem i użytkowaniem niedopasowanych agregatów.

Choć generatory Dual Proton są produktami wysokiej jakości, objęto je wieloletnią opieką gwarancyjną. Rozumiemy istotę  strategicznego charakteru niezawodności agregatów prądotwórczych. W przypadku awarii nasz zespół serwisowy jest gotowy do błyskawicznej reakcji. Nasi klienci wybierają nas często ponieważ wiedzą, że dokonujemy bieżących napraw w naszym serwisie, a w razie potrzeby jesteśmy w stanie dostarczyć też części wymienne.

pixel