Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Agregaty Proton - różne rodzaje

( ilość produktów: 14 )

Podczas pracy w gospodarstwie rolnym niestety zdarzają się niespodziewane awarie w dostawie prądu. Nawet kilkunastominutowe przerwy mogą być bardzo kosztowne i powodować poważne straty. Dobrym rozwiązaniem może okazać się wysokiej jakości agregat rolniczy. Jest to powszechnie stosowany sposób, który skutecznie zabezpiecza przez takimi sytuacjami. Wiele osób stosuje te zaawansowane technicznie maszyny w halach udojowych, schładzalnikach, ale także przydają się do pracy ze urządzeniami rolniczymi, pompami i innymi.

Doskonale nadają się do kurników oraz na fermy drobiu. Współcześnie do produkcji agregatów używa się wysokiej jakości materiałów, które zapewniają długi czas trwałości, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Odpowiednie regulatory zapewniają stabilną pracę bez skoków i spadków napięcia. Agregaty prądotwórcze mogą w profesjonalny sposób zabezpieczyć przed problemami związanymi z niezależnymi awariami prądu. Doskonale spełnią swoją funkcję w małych, średnich i dużych gospodarstwach rolniczych.

Poznaj nasze agregaty prądotwórcze

Dla wygody naszych Klientów stworzyliśmy specjalne kategorie agregatów prądotwórczych z podziałem na rodzaj agregatu, które pomogą w szybkiej i intuicyjnej nawigacji po naszym sklepie.

  • Agregaty prądotwórcze jednofazowe - nasza oferta dla agregatów prądotwórczych jednofazowych obejmuje modele o różnej mocy, dedykowane zarówno dla potrzeb domowych, jak i komercyjnych. Solidność wykonania i niezawodność naszych urządzeń zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
  • Agregaty prądotwórcze trójfazowe - wydajne i wytrzymałe, nasze agregaty trójfazowe dostarczają energii tam, gdzie potrzebne jest zasilanie trójfazowe (400V). To gwarancja stabilnego i nieprzerwanego zasilania, niezależnie od warunków.
  • Agregaty prądotwórcze Dual (uniwersalne) - urządzenia o uniwersalnym zastosowaniu, umożliwiające podłączenie odbiorników wymagających prądu jednofazowe i trójfazowe. To rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują uniwersalnego źródła zasilania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą agregatów prądotwórczych. W razie pytań, nasi specjaliści służą pomocą.

pixel