Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Agregat prądotwórczy do Twojego domu

2018-11-08
Agregat prądotwórczy do Twojego domu

W tym artykule postaramy się przedstawić wskazówki odpowiadające na pytanie jaki agregat prądotwórczy do domu? Ten wybór ma ogromne znaczenie dla późniejszej żywotności całego agregatu, pamiętajmy, każdy domownik wykorzystuje prąd w inny sposób to znaczy zwykle uruchamia inne urządzenia... Rodziny będące posiadaczami agregatu prądotwórczego z całą pewnością podjęły doskonałą decyzję. Jednak jak sobie poradzić z awarią prądu, gdy osoby posiadającej wiedzę na temat działania agregatu nie ma w domu? Każdy domownik powinien posiąść podstawową wiedzę na temat obsługi i działania agregatu.

W tej publikacji — spis treści:

1. Bezpieczeństwo domowników

2. Obsługa klienta!

3. Agregaty bezawaryjne - istnieją?

4. Trójfazowy agregat prądotwórczy czy jednofazowy?

5. Atuty i funkcje doskonałego agregatu do domu

6. Agregat prądotwórczy diesel - dlaczego klienci co raz częściej decydują się na jego zakup?

7. Skorzystaj z naszej pomocy

W poniższym artykule przedstawimy wszelkie niezbędne informacje, które pomogą podjąć decyzję o zakupie agregatu prądotwórczego, jak i poznać jego podstawowe funkcje i sposób działania. Każdy z nas posiada w domu tzw. czułą elektronikę, która niekorzystnie reaguje na wyładowania elektrostatyczne lub różnice napięciowe. Płytki krzemowe, które posiada obecnie większość urządzeń tj. telewizory, konsole, komputery, dekodery, a nawet lodówki i piekarniki w wyniku nagłego odcięcia zasilania mogą zostać uszkodzone.

Bezpieczeństwo domowników

Automatyczne uruchomienie agregatu prądotwórczego tuż po awarii prądu jest jego najważniejszą funkcją. Zakup bezobsługowego agregatu jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, których rodzina boi się ingerować w pracę urządzeń tego typu. Również jest to niebywale pomocne rozwiązanie w przypadku, gdy wyjeżdżamy na dłuższy okres czasu, a pewne urządzenia muszą być zasilane nieustannie. Posiadanie własnego agregatu prądotwórczego może okazać się bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Jak wiadomo, ceny prądu dostarczanego przez elektrownie ciągle rosną i nie skłaniają się ku spadkowi cen. Agregat prądotwórczy do domu pozwala dostarczyć tanią energię elektryczną, której koszt wynosi około 5 złotych za godzinę.  Właśnie dlatego z takiego rozwiązania korzysta wiele firm i przedsiębiorstw, które potrzebują stałego źródła prądu, które będzie możliwie najtańsze. Rozwój technologii pozwala na korzystanie z agregatów nawet w małych domostwach. 

Obsługa klienta!

Nasza firma zapewnia jako jedna z nielicznych całodobowy serwis, który pomoże rozwiązać każdy problem bez względu na dzień tygodnia czy godzinę. Oferujemy również czat na naszej stronie internetowej, który pozwala szybko rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące pracy agregatora czy jego zakupu i sposobu działania.  Sprawnie i na bieżąco odpowiadamy na wszystkie maile, zarówno klientów prywatnych, firm i przedsiębiorstw. Szybie rozwiązywanie problemów jest naszym priorytetem dzięki czemu każdy klient otrzymuje poczucie bezpieczeństwa wygodę i oszczędność czasu.

Agregaty bezawaryjne - istnieją?

Bezobsługowość agregatu jest czynnikiem, który zapewnia wygodę użytkowania z oczywistych względów - czas i koszta. Doskonały agregat powinien być łatwy w obsłudze serwisowej, wszystkie filtry powinny być opisane z łatwym dostępem, wymiana oleju powinna przebiegać bezproblemowo. Wszystkie oznaczenia agregatu powinny być w języku polskim (niestety rzadkość).

Sprawdź też ➡️ Jak eksploatować agregat prądotwórczy?

Trójfazowy agregat prądotwórczy czy jednofazowy?

Rozważając zakup agregatu mamy trzy możliwości - agregaty jednofazoweagregaty trójfazowe oraz agregaty dual. W domostwach przeważnie używa się agregatów jednofazowych ze względu na uniemożliwienie ryzyka nierównomiernego obciążenia. Jednofazowa prądnica pozwala na zmniejszenie ryzyka awarii całego urządzenia. Równomierne rozłożenie faz jest zapewnieniem długiej żywotności naszego generatora. Posiadając jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru agregatu prądotwórczego zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą tutaj.


Agregat prądotwórczy do Twojego domu

Atuty i funkcje doskonałego agregatu do domu

  • ✅ System SZR (ang. ATS) - to oprogramowanie służące do samoczynnego rozruchu w trakcie awarii prądu
  • ✅ Łatwy dostęp do podzespołów wymagających konserwacji - pozwala na przeprowadzanie szybkich i mniej kosztownych napraw
  • ✅ Opieka firm nad klientem 24/7 – dzięki niej klient nie musi obawiać się braku prądu w nocy czy święta
  • ✅ Gwarancja 24 miesiące – zapewnia bezstresowe korzystanie z generatora
  • ✅ Amperomierz – do kontroli pobieranej mocy, co pozwala na upewnienie się o prawidłowej pracy urządzenia
  • ✅ Pilot zdalnego sterowania – umożliwia uruchomienie urządzenia na odległość. Jest to niezwykle pomocna funkcja, gdy agregat prądotwórczy jest na zewnątrz lub stoi w ciemnym miejscu
  • ✅ Świeca żarowa zapewnia pewność rozruchu i działania podczas ostrych zim.

 

Agregat prądotwórczy diesel - dlaczego klienci co raz częściej decydują się na jego zakup?

Właściciele domów jednorodzinnych, firm coraz częściej decydują się na zakup agregatu prądotwórczego. Nie da się ukryć, że rozwijająca się technologia wraz ze znaczą zmianą stylu życia wymaga od nas ciągłej mobilności. Właśnie dlatego częste awarie dostawy prądu ze strony elektrowni zmuszają do zakupu agregatu, szczególnie popularne są przenośne agregaty z silnikiem diesla. Do podjęcia decyzji przyczynia się również rosnąca liczba urządzeń, które do działania potrzebują stałego podłączenia do sieci. Dla przykładu brak prądu jest bardzo dotkliwy dla posiadaczy akwariów, gdzie ryby bez ciągłego napowietrzania wody umierają. Awaria prądu jest powodem dużego dyskomfortu w życiu codziennym, jak i może uniemożliwić pracę w domu lub innym miejscu w którym nie posiadamy stałego źródła prądu, stąd też coraz większa popularne stają się stacjonarne agregaty prądotwórcze.

Teraz już wiesz, jaki agregat prądotwórczy do domu wybrać!

Skorzystaj z naszej pomocy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji agregatów prądotwórczych diesel. Kompleksowa obsługa klienta i szybkie rozwiązywanie problemów zapewniło nam uznanie i pozytywną opinię. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą podjąć decyzję i wybrać odpowiedni generator prądu do domu.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2018

Polecane

pixel