Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Montaż agregatu prądotwórczego

Doświadczenie w branży agregatów

Nasz firma dostarcza agregaty prądotwórcze w całej Polsce. Wraz z ich dystrybucją oferujemy również kompleksową instalację na dogodnych warunkach. Zrealizowaliśmy setki montaży dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować idealne rozwiązanie pod indywidualne potrzeby klienta.

 

Dla kogo?

Montaż agregatu prądotwórczego polecamy przede wszystkim klientom decydującym się na wyposażenie agregatu w układ samoczynnego zapłonu rezerwy (SZR, ang. ATS) co pozwala na całkowicie zautomatyzowane włączenie oraz wyłączenie agregatu w razie zaniku lub powrotu prądu w sieci.

 

Proces zamówienia

1. Na etapie rozmowy rozpoznajemy Państwa potrzeby i analizujemy najlepsze rozwiązania, na tym etapie potrzebujemy również ścisłej współpracy oraz wymiany informacji.

2. W kolejnym etapie przedstawiamy możliwe rozwiązania, zdarza się, że są co najmniej dwie opcje które posiadają różne korzyści.

3. Po ustaleniu wszystkich szczegółów przesyłamy Państwu naszą ofertę na agregaty prądotwórcze oraz termin realizacji.  

 

Czym jest SZR i jak działa?

Nasze zasilanie awaryjne, wyposażone w Układ samoczynnego załączenia rezerwy pozwala na wejście agregatu w tryb automatyczny. Zasad działania jest prosta, w razie zaniku prądu w sieci przenośny agregat prądotwórczy zostanie automatycznie uruchomiony prąd z sieci zostanie odcięty a moc wygenerowana przez agregat przekazana na sieć obiektu. W razie powrotu prądu w sieci, następuje sytuacja analogiczna, agregat po określonym czasie zostanie rozłączony a prąd z sieci pojawi się na obiekcie.

 

Mapa naszych elektryków dokonujących montażu w całej Polsce

 

Mapa naszych elektryków dokonujących montażu agregatów prądotwórczych w całej Polsce

 Sprawdź również regulatory napięcia do agregatów prądotwórczych!

pixel