Łatwy zwrot towaru
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu
14
dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu
14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
EA04A Kutai AVR EA 04A oryginalny bezszczotkowy model typu AVR, który może bezpośrednio zastąpić modele Basler VR63-4 i VR63-4A, a także Marathon SE100A. Wbudowany bezpiecznik o wysokiej odporności na zerwanie przeznaczony do stosowania w generatorach bezszczotkowych 50/60 Hz. Możliwe zastosowanie z modułem równoległym Kutai EP200 do pracy równoległej.
Parametry techniczne:
Dodatkowe informacje (AVR): | Niniejszy regulator posiada plombę, po jej zerwaniu oraz podłączeniu do prądnicy w celach testowych, zwrot nie przysługuje. |
Opinie użytkowników