Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Agregat prądotwórczy w firmie


Brak prądu w firmie jest bolesnym przeżyciem z którym miało do czynienia zdecydowana większość przedsiębiorstw w Polsce. Przyśpieszający tryb wymiany informacji zarówno z naszymi kontrahentami jak i klientami jest faktem. Zachowanie konkurencyjności na rynku to nie tylko dobry produkt, cena ale okazuje się że również sprawność funkcjonowania jej całej struktury, przerwy, opóźnienia, blokady obniżają konsekwentnie firmy efektywność i minimalizują zyski.

Doradztwo

Jako przedsiębiorstwo z bogatym doświadczeniem w branży zabezpieczeń energetycznych, oferujemy Twojej Firmie doradztwo z zakresu doboru odpowiedniego agregatu prądotwórczego, każda firma jest inna, jej wymagania i specyfika funkcjonowania jest różna, powoduje to inne potrzeby, które my postaramy się odkryć a następnie zastosować odpowiednie rozwiązanie.

 

"W dzisiejszych czasach firma bez prądu działa wbrew rynkowi"

 

 

Inwestycja

Kupno agregatu to inwestycja która musi się zwrócić i my to wiemy. Klienci są co raz bardziej wymagający, często towar musi być dostarczony błyskawicznie a realizacja zamówienia przebiegać w sposób niezwykle profesjonalny. Bardzo wiele czynności składających się na profesjonalną obsługę klienta np. z uwagi na systemy zarządzania klientami wymaga nieprzerywanego dostępu do bazy danych oraz innych narzędzi wspomagających. Oznacza to ciągły dostęp do energii elektrycznej, bez niej nie jesteśmy w stanie sprostać postawionych nam wymaganiom.

Dogodne finansowanie

Proponujemy korzystne warunki finansowania za pomocą leasingu oraz elastyczny rozkład płatności.

*Koszt agregatu prądotwórczy opodatkowany jest 23% stawką VAT.

 

pixel