Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Agregat prądotwórczy w domu


Agregat prądotwórczy do domuJako firma, spotykamy się z co raz większą ilością zautomatyzowanych systemów elektrycznych w naszych domach które przynoszą nam niewątpliwie wiele korzyści w postaci większej ilości wolnego czasu i bardziej komfortowego stylu życia. Jednakże, brak prądu w sieci burzy harmonię funkcjonowania domostwa, dłuższe braki energii często są nadzwyczaj dokuczliwe. 

Bojler, telewizor, lodówka...

W praktycznie każdym współczesnym domu brak prądu oznacza szereg niedogodności. Nasza lodówka i zamrażalnik przestają funkcjonować, nie możemy użyć pralki, suszarki do włosów, odkurzacza, miksera czy okapu w kuchni. Jeśli w naszym domu nie ma gazu czy tradycyjnej kuchni opalanej węglem lub drzewem - nie jesteśmy w stanie ugotować żadnego posiłku ani nawet przygotować herbaty. Brakuje ciepłej wody - bojler elektryczny jej nie podgrzewa, bez zasilania nie działa telefon stacjonarny ani Internet. Nie możemy naładować komórki, skorzystać z komputera, oglądać telewizji, słuchać radia. W całym domu jest ciemno. Często niemożliwe jest podlanie ogrodu czy skoszenie trawy.

"Dostęp do energii to bezpieczny dom"

 

Agregat w Twoim domu to korzyści oraz pewność, że energię elektryczną masz nieprzerwanie i zawsze, kiedy jej potrzebujesz. Zakup agregatu oznacza uwolnienie od uciążliwego borykania się ze wszystkimi wyżej wspomnianymi kłopotami, wynikającymi z przerw w dostawie energii elektrycznej. Poza tym już nigdy nie będziesz musiał zmieniać swoich planów i czekać z ich realizacją do momentu włączenia prądu przez elektrownię.

Nasza firma dostarcza zasilanie awaryjne domu nieprzerywanie od 11 lat jesteśmy pewni że możemy zaoferować Państwu przede wszystkim wsparcie w zakresie doboru odpowiedniego agregatu, takiego który będzie służył długie lata bez jakiejkolwiek konieczności serwisowania. Produkowane przez nas agregaty prądotwórcze przechodzą bardzo dokładne i kompleksowe testy diagnostyczne. Wyposażone są w oryginalne podzespoły czołowych na rynku producentów.

Zapraszamy do kontaktu.

 

pixel