Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Agregat prądotwórczy do sklepu – na co zwrócić uwagę podczas wyboru?

2021-12-01
Agregat prądotwórczy do sklepu – na co zwrócić uwagę podczas wyboru?

Chcesz uzyskać niezależność energetyczną i mieć gwarancję, że wszystkie urządzenia w sklepie zawsze będą działać prawidłowo, a Twój towar będzie bezpieczny? Stawiasz na profesjonalizm oraz najwyższą jakość usług i tego samego oczekujesz od zakupionego agregatu? Rozważasz zakup agregatu prądotwórczego do sklepu jako główne źródło energii, a może tylko w awaryjnych sytuacjach? Zapoznaj się z naszym artykułem, a z pewnością łatwo i bez problemu dobierzesz odpowiedni wariant pod swoje potrzeby! Na co szczególnie zwrócić uwagę podczas wyboru agregatu do sklepu? Koniecznie przeczytaj!

W tej publikacji — spis treści:

1. Agregat prądotwórczy do sklepu – jaki wybrać?

2. Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas wyboru agregatu do sklepu?

3. Na co możesz liczyć, jeżeli zakupisz agregat w naszym sklepie?

4. Nie pozwól, by Twojemu sklepowi zabrakło energii! Wybierz idealny agregat z nami!

Agregat prądotwórczy do sklepu – jaki wybrać?

Pierwszą kwestią, nad którą należy się zastanowić, jest dobór mocy agregatu prądotwórczego, a także jego rodzaj – jednofazowy, trójfazowy bądź dual. Moc agregatu określa się na podstawie mocy urządzeń, które mają być do niego podłączone – ma być ona o ok. 20-30% wyższa. Wynika to z faktu, że niektóre urządzenia bądź sprzęty podczas rozruchu pobierają więcej mocy niż podczas pracy ciągłej. Kolejną sprawą są fazy – do sklepu rekomendujemy agregaty prądotwórcze trójfazowe bądź wersje dual, do których można podłączyć zarówno urządzenia zasilane prądem jednofazowym 230 V, jak i 400 V. Tego typu generatory prądu sprawdzą się więc do różnorodnego sprzętu o mniejszej i większej mocy. Stawiając na wariant trójfazowy, masz pewność, że tego typu agregat prądotwórczy zasili wszystkie urządzenia w Twoim sklepie. Podczas wyboru warto również zwrócić uwagę na wyposażenie dodatkowe agregatu. W przypadku urządzeń oraz sprzętu sklepowego rekomenduje się zakup generatora wyposażonego w stabilizator napięcia AVR oraz system SZR, które gwarantują niezawodną, wydajną i bezpieczną pracę oraz zasilanie podłączonych urządzeń. Stabilizator napięcia AVR chroni czuły sprzęt przed skokami napięcia, natomiast układ samoczynnego załączenia rezerwy SZR jest cały czas w trybie czuwania i w momencie przerwy w dostawie prądu uruchamia agregat. Kupując agregat wyposażony w takie elementy, masz pewność, że nawet podczas Twojej nieobecności w sklepie wszystkie urządzenia będą stale zasilane prądem – jest to szczególnie ważne w przypadku lodówek czy chłodziarek.

Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas wyboru agregatu do sklepu?

Podczas wyboru należy również rozważyć czy wygodniejsza będzie dla Ciebie wersja stacjonarna, czy też potrzebujesz przenośnego agregatu prądotwórczego. Stacjonarne generatory prądu sprawdzą się w większych sklepach, natomiast wersję mobilną polecamy do mniejszych powierzchni sklepowych. Warto rozważyć również wyposażenie generatora w dźwiękoszczelną obudowę, która wycisza hałas generowany przez agregat podczas pracy. Jeżeli więc zdecydowałeś się na zabudowany wariant trójfazowy, polecamy zapoznać się z dostępnymi w sklepie modelami agregatów – Proton Oasis 3 oraz Proton Oasis Plus 360. Pierwsza z propozycji to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szczególnie cenią sobie ciszę i spokój, a także chcą mieć pewność, że będą mogły podłączyć do generatora różnorodny sprzęt – jedno- oraz trójfazowy. Proton Oasis 3 jest również wyposażony w stabilizator napięcia AVR oraz czujniki monitorujące pracę. Model agregatu prądotwórczego Oasis Plus 360 to natomiast wariant o większej mocy oraz maksymalnym wyciszeniu dźwięków – spełni więc oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Sprawdź jak dbać o agregat ➡️ 5 PYTAŃ, KTÓRE WARTO SOBIE ZADAĆ PRZED ZAKUPEM AGREGATU PRĄDOTWÓRCZEGO

Na co możesz liczyć, jeżeli zakupisz agregat w naszym sklepie?

Profesjonalne doradztwo, przygotowanie agregatu do natychmiastowego uruchomienia po zakupie, wyposażenie w wytrzymałe, solidne i trwałe elementy, łatwy dostęp do części zamiennych, szczegółowo i przystępnie napisana instrukcja oraz harmonogram przeglądów, a także 24h opieka serwisu oraz bezproblemowy kontakt. Kupując agregat prądotwórczy w naszym sklepie, masz zarówno gwarancję najwyższej jakości, jak również doskonałej opieki podczas użytkowania oraz w przypadku konieczności serwisowania. Zakup agregatu od renomowanego producenta to również pewność, że urządzenie posiada opisane parametry, a także jest bezpieczne i przygotowane do wykonania zadań, jakich się od niego oczekuje. Skontaktuj się w więc z naszymi konsultantami jak najszybciej! Chętnie pomogą w wyborze najkorzystniejszego wariantu agregatu, a także odpowiedzą na nurtujące Cię pytania.

Nie pozwól, by Twojemu sklepowi zabrakło energii! Wybierz idealny agregat z nami!

Wybór idealnego agregatu prądotwórczego do sklepu uzależniony jest zarówno od potrzeb, przeznaczenia, jak i budżetu. Chcąc mieć gwarancję stałego dostępu prądu, który zasili wszystkie sklepowe urządzenia oraz sprzęt rekomendujemy wybór agregatu trójfazowego bądź dual. Ważną kwestią jest odpowiednie dopasowanie mocy oraz wyposażenia dodatkowego. Dobierając odpowiednią specyfikację i wymagane parametry możesz liczyć na długoletnią oraz satysfakcjonującą inwestycję. Masz pytania, potrzebujesz pomocy? Zgłoś się do nas!

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2021

Polecane

pixel