Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Regulatory napięcia do prądnic uniwersalnych firmy BASLER

( ilość produktów: 4 )

Wybierając regulatory napięcia do prądnic uniwersalnych firmy Basler dostępne w tej części sklepu Proton-Polska, stawiasz na asortyment najwyższej jakości. Wykorzystaj potencjał innowacyjnej technologii i doświadczenie inżynierów, którzy zadbali o to, by ich produkty charakteryzowały się dbałością o najdrobniejsze detale oraz zapewniały konsumentów ponadprzeciętną niezawodność.

Basler to marka, która od 1940 roku słynie z produkcji innowacyjnych komponentów elektronicznych. W tym czasie zaspokoiła ona wymagania milionów użytkowników na całym świecie.

Regulatory napięcia do prądnic uniwersalnych firmy Basler przystosowane zostały do pracy z urządzeniami, które odpowiedzialne są za produkcję prądu 230V lub 400V. Ich zadaniem jest regulacja i stabilizacja napięcia generowanej energii elektrycznej – zabezpieczając tym samym odbiorniki przed przepięciami, skokami i spadkami napięcia, które mogłyby prowadzić do awarii. Warto więc zadbać o maksymalizację bezpieczeństwo zasilanych narzędzi. Z Basler to prostsze, niż Ci się wydaje.

pixel